НОВИНИ

АРМА відкрило доступ до реєстру арештованих активів

Зараз до переліку внесено інформацію про понад 2 тисячі активів.

Агентство з розшуку і менеджменту активів (АРМА) відкрило доступ до Єдиного реєстру арештованого майна. Про це повідомляється на Урядовому порталі у вівторок, 18 лютого.

 

До Реєстру наразі внесено інформацію про понад 2 тисячі активів.

 

Як зазначається, з грудня минулого року Реєстр перебуває в дослідній експлуатації, що передбачає його наповнення в тестовому режимі виключно наявною в АРМА інформацією.

 

У Реєстрі відображаються дані про арештовані в рамках кримінальних проваджень активи, управління ними чи їх реалізацію, конфіскацію, одержані від їх реалізації кошти. Після завершення інтеграції Реєстру з іншими реєстрами та базами даних він буде наповнюватись переважно в автоматизованому режимі.

 

Нагадаємо, АРМА займається виявленням та розшуком активів, отриманих злочинним шляхом, а також управлінням заарештованими чи конфіскованими у кримінальному провадженні активами. Зокрема, відомство керує активами, заарештованими в корупційних кримінальних справах, до оголошення вироку суду.

 

28 жовтня 2019 року стало відомо, що кілька десятків документів, що стосувалися управління арештованим майном, зникли з АРМА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.