НОВИНИ

У МОЗ заявили, що евакуйованих із Уханя українців візьмуть під цілодобову охорону

Після приземлення літак із українцями відразу направлять на гуманітарну стоянку.

Працівники Нацгвардії та Нацполіції цілодобово охоронятимуть місце карантину українців, яких евакуюють із Китаю. Про це 17 лютого повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

 

Зазначають, що після приземлення літак відразу відправлять на санітарну стоянку, а митні процедури будуть здійснюватися у костюмах біозахисту.

 

"Медики, які супроводжували рейс, продовжать свою роботу та забезпечать медико-санітарне спостереження в обсервації. Місце також буде під цілодобовим захистом працівників Національної гвардії та Нацполіції", - повідомила Скалецька.

 

"Евакуацію будемо здійснювати за всіма рекомендаціями ВООЗ. Евакуації підлягають тільки люди, що не мають симптомів гострої респіраторної інфекції", — зазначила вона.

 

У МОЗ зазначили, що пасажирів та членів екіпажу під охороною окремим транспортом на 14 днів перевезуть до спеціальної зони карантину - обсервації.

 

Нагадаємо, що коронавірус Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня.  Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців. 14 лютого Міністерка охорони здоров’я повідомила, що 18 лютого українців евакуюють з епіцентру спалаху коронавірусу – китайського Уханя. Після цього їх очікує двотижневий карантин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.