НОВИНИ

Кількість загиблих від коронавірусу сягнула 1355

У світі діагностували щонайменше 60 тисяч випадків зараження.

Від коронавірусу Covid-19 у Китаї загинули щонайменше 1355 людей. Про це повідомило CNN у четвер, 13 лютого.

 

З усіх загиблих 1310 людей – в епіцентрі спалаху захворювання, китайській провінції Хубей.

 

Кількість підтверджених випадків коронавірусу у світі перевищила 60 015, зокрема в Хубеї зафіксовано 48 206 випадків.

 

Як зазначається, зростання числа підтверджених випадків зумовлене новим методом підрахунку. Уряд країни враховує «клінічно діагностовані випадки» - тобто людей, у яких діагноз був встановлений на підставі симптомів, а не позитивних результатів, - щоб цим пацієнтам було легше отримати лікування.

 

Нагадаємо, коронавірус nCoV спалахнув на ринку морепродуктів в Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. 

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань.

 

Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

   

23 січня було зареєстровано першу смерть від коронавірусу поза епіцентром спалаху – у провінції Хебей. Першу смерть поза межами Китаю було зафіксовано 1 лютого – на Філіппінах.

   

Через епідемію влада Пекіна скасувала всі святкові заходи з нагоди Нового року за місячним календарем. Щонайменше вісім китайських міст – Ухань, Ечжоу, Хуанганг, Чібі, Цяньцзян, Чжицзян, Цзинмень і Сяньтао – ізолювали.

  

31 січня ВООЗ оголосила надзвичайну ситуацію у світі. 

 

3 лютого Кабмін затвердив план для запобігання коронавірусу. Як стало відомо 5 лютого, системи для виявлення коронавірусу прибули на українську митницю.

 

11 лютого ВООЗ дала китайському коронавірусу офіційну назву - COVID-19.

 

11 лютого мала відбутися евакуація українців з Уханя, але вона була відтермінована.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.