НОВИНИ

Зеленський звільнив Богдана і призначив нового керівника Офісу президента

Керівником Офісу президента став Андрій Єрмак.

Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента України і призначив на цю посаду Андрія Єрмака. Про це йдеться в указах, розміщених на сайті Офісу президента 11 лютого.

 

 

«Звільнити Богдана Андрія Йосиповича з посади Керівника Офісу Президента України», - йдеться в указі №46/2020.

 

Іншим своїм указом №47/2020 Зеленський звільнив Андрія Єрмака з посади помічника президента України, а указом №48/2020 призначив його керівником Офісу президента України.

 

«Призначити Єрмака Андрія Борисовича Керівником Офісу Президента України», - йдеться в документі.

 

Нагадаємо, президент Зеленський призначив главою своєї адміністрації юриста Андрія Богдана 21 травня 2019 року.

 

Богдан був радником Зеленського з юридичних питань під час президентських перегонів. Крім того, він відомий як юрист олігарха Ігоря Коломойського. Також був радником Миколи Азарова, який тоді очолював уряд України.

 

Зауважимо, Богдан працював на високих посадах за часів Віктора Януковича, тому підпадає під заборону займати державні посади згідно із законом про люстрацію і не має права ставати головою АП.

 

1 серпня ЗМІ повідомили, що глава Богдан написав заяву про звільнення з займаної посади за власним бажанням. "Прошу звільнити мене з займаної посади за власним бажанням з моменту бажання", - йшлося в заяві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.