НОВИНИ

Коболєв заявив, що нічого не заважає приватизувати Нафтогаз

Компанію можна підготувати до першого публічного продажу акцій за три роки.

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що нічого не заважає приватизувати держкомпанію після анбандлінгу. Про це він у понеділок, 10 лютого, розповів в інтерв'ю для РБК-Україна.

 

"Після анбандлінгу нічого не заважає Нафтогаз приватизувати, він коштує масу грошей", - сказав Коболєв, уточнивши: компанію можуть приватизувати частково або повністю.

 

Він зазначив, що Нафтогаз можна підготувати до першого публічного продажу акцій за три роки.

 

"Всі монопольні функції з компанії вийшли. Ризиків для енергетичної безпеки країни при нормальному регулюванні ми вже не бачимо", - сказав Коболєв.

 

За його словами, приватизація покладе край дискусіям про зарплати в Нафтогазі.

 

"Всі кажуть: "Вона (компанія - Ред.) приносить гроші, але нам не подобається, що менеджмент отримує ринкову зарплату, тому що це державна компанія". Ніхто ж не обговорює зарплати в ДТЕК", - сказав Коболєв.

 

Нагадаємо, 5 лютого затвердили список з 219 підприємств, які не можна приватизовувати. Головні критерії підприємств у списку: вони мають забезпечувати енергетичну незалежність та обороноздатність держави, бути природними монополіями, їхня діяльність повинна мати критично важливе значення для суспільства. До списку потрапив, зокрема, Нафтогаз. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.