НОВИНИ

Кількість "коронованих" осіб в Україні суттєво зросла

В четвер, 2 червня, в Києві відбулася церемонія нагородження «Коронація слова – 2011».

Свято відбувалося у величезному виставковому центрі, який стилізували під грандіозний ресторан. Дійство тривало більш як п’ять годин і закінчилось пізно ввечері концертом «Тартака» і «Гайдамаків», повідомляє кореспондент Тижня.

На церемонію запросили силу силенну гостей: колишніх лауреатів, членів журі, журналістів, лауреатів цьогорічних і майже всіх, хто має хоч якийсь стосунок до красного письменства.

Лауреатів та дипломантів цього року виявилось також чимало. Були серед них зовсім невідомі митці, що роблять лише перші кроки на літературній ниві і доволі знамениті.

Так, першу премію у номінації «Романи» отримала Вікторія Гранецька з Вінниці, за твір «Мантра-Оману».

Киянка Наталя Тисовська за «Три таємниці Великого озера» отримала почесне друге місце. Третя премія за твір «Стовпи самодержав'я, або 15 справ Івана підіпри гори (спогади службовців царської охранки)» дісталася Юрію Камаєву і Владиславу Івченку із Сум.

У номінації "Кіносценарії" спеціальною відзнакою був нагороджений сценарій письменниці Ірен Роздобудько та кінорежисера Олеся Саніна "Садок Вишневий...". Перші премії здобули: "Борода" Дмитра Сухолиткого-Собчука (Київ) та кращий сценарій для дітей "Острів здичавілих свиней" Євгена Чвірова (м. Енергодар Запорізька обл.).

Першу премію у номінації «П'єси» отримали: «Віктор, або Чорнобильська дитина» Сергія Васильєва (Київ) - велика сцена, «Людина у підвішеному стані» Павла Ар'є (м. Кельн, Німеччина) - експериментальна і камерна сцена, «Цирк Івана Сили» Олександра Гавроша (Ужгород) - для дітей.

Спеціальною відзнакою у номінації «Пісенна лірика» були удостоєні «Вітри» киянки Марії Влад. Першу премію у цій номінації здобув "Скляний звіринець" Ірини Цілик  (Київ), другу – Навіщо я? Юлія Мусаковська (Львів), третю - Подаруй мені сон Катерина Танчак Івано-Франківськ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.