НОВИНИ

На рівні Зімбабве та Сенегалу. Україна недостатньо готова до епідемій - рейтинг

Найкраще боротися з епідеміями готові США, Британія та Нідерланди.

Україна знаходиться на 94 місці зі 195 у рейтингу готовності країн до епідемій. Про це свідчить рейтинг Global Health Security Index.

 

Готовність України боротися з епідеміями оцінили у 38 балів зі 100. Приблизно стільки ж набрали Зімбабве, Сенегал, Нігерія. 

 

 

До першої п'ятірки увійшли США, Велика Британія, Нідерланди, Австралія та Канада. Загалом лише 13 країн, згідно з рейтингом, готові до епідемії на високому рівні. 

 

 

Найгірше боротися з епідеміями готові Північні Корея, Сомалі, Екваторіальна Гвінея. Вони набрали менше 20 балів. 

 

Індекс GHS оцінює можливості з охорони здоров’я у країнах за шістьма категоріями, 34 показниками та 85 субдіагностиками. 

 

Нагадаємо, у Китаї спалахнув новий коронавірус nCoV. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини.

 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) поки не рекомендує жодних заборон на пересування людей чи переміщення товарів між кордонами через коронавірус.

 

27 січня МОЗ оприлюднило наказ щодо боротьби з коронавірусом nCoV. Посольство України в КНР рекомендувало українцям виїхати з Китаю. Наразі Україна веде переговори про постачання наборів для виявлення коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.