НОВИНИ

В ПАРЄ заявили, що Росія виконала низку рекомендацій після повернення

У проекті резолюції відсутні будь-які згадки про численні порушення прав людини з боку РФ - як в анексованому Криму, так і на Донбасі.

У проекті резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи зазначається, що після повернення в склад ПАРЄ Росія виконала ряд рекомендацій, що підтвердив моніторинговий комітет організації. Відповідна інформація розміщена на сайті організації, інформує РБК-Україна.

 

Як зазначається, проект був підготовлений в моніторинговому комітеті нідерландцем Тіні Коксом (моніторинговий комітет призначив його більшістю голосів). Він пропонує уникнути накладення на РФ будь-яких обмежень і стверджує, що Росія показала прогрес у виконанні вимог ПАРЄ.

 

"Комітет пропонує, щоб Асамблея ратифікувала повноваження Російської Федерації", - йдеться в проекті.

 

У документі, який вже пройшов попереднє схвалення у моніторинговому комітеті, відсутні будь-які згадки про численні порушення прав людини з боку РФ  - як в анексованому Криму, так і на Донбасі.

 

"ПАРЄ підкреслює, що вона є найважливішою європейською платформою, де може відбуватися політичний діалог з Росією щодо її зобов’язань за Статутом Ради Європи, і де Російську Федерацію можна притягнути до відповідальності на базі принципів та цінностей Ради Європи", - йдеться в рішенні.

 

Як повідомлялося, у Парламентській асамблеї Ради Європи з другої спроби обрали депутата Державної думи РФ Пьотра Толстого на посаду віце-президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.