НОВИНИ

Італійський ведучий назвав Україну «малою Росією». У посольстві відреагували

Дотепер від телеканалу RAI, де пролунало висловлювання, не отримано відповіді.

Українське посольство в Італії вимагає «відкоригувати» свої дії від італійського телемовника RAI: ведучий шоу L'Eredita на цьому телеканалі вжив вислів «Мала Росія – це друга назва України». Про це повідомляється на сторінці українського дипломатичного представництва у Facebook у вівторок, 28 січня.

 

«У зв’язку із некоректним й, навіть, образливим висловлюванням ведучого італійського шоу L'Eredita на телеканалі RAI (26 січня ц.р.), що «Мала Росія – це друга назва України», до керівництва телерадіокомпанії було негайно доведено тверду позицію посольства щодо необхідності відкоригувати такі дії», - йдеться в повідомлення.

 

Зазначається, що з огляду на те, що дотепер від RAI не отримано відповіді, у посольстві вирішили надати дипломатичним крокам публічності і викласти лист на офіційній сторінці відомства.

 

 

Нагадаємо, минулоріч в останньому випуску Survival, що випускається британським аналітичним центром IISS, анексований Севастополь було позначено російським. На помилку вказало посольство України у Великій Британії. Згодом центр перепросив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.