НОВИНИ

Названо імена нардепів, які жодного разу не голосували в січні

Інформації про причини відсутності депутатів на сайту ВРУ немає.

42 народні депутати взяли участь у менше, ніж 50% голосувань Ради. Із них 11 не проголосували жодного разу за місяць. Про це повідомляє Комітет виборців України

 

Серед депутатів, які не голосували в січні: Олександр Герега (група «За майбутнє»), Микола Люшняк (група «Довіра»), Юрій Солод (ОПЗЖ), Віктор Бондар (група «За майбутнє»), Микола Кучер (група «За майбутнє»), Владислав Бородін («Слуга Народу»), Руслан Горбенко («Слуга Народу»), Роман Костенко («Голос»), Анжеліка Лабунська («Батьківщина»), Вадим Столар (ОПЗЖ), Любов Шпак («Слуга Народу»).

 

Причини відсутності депутатів на сайті ВРУ не вказані. 

 

Як зазначається, у КВУ не враховували депутатів, які, за інформацією ЗМІ, не були присутні на засіданнях через хворобу або з інших об'єктивних причин. 

 

Також є 9 депутатів, які взяли участь в усіх голосуваннях Ради. Це Софія Федина («Європейська солідарність»), Олександр Літвінов («Слуга Народу»), Богдан Кицак («Слуга Народу»), Володимир Ватрас («Слуга Народу»), Олег Воронько («Слуга Народу»), М. Заремський («Слуга Народу»), Олена Криворучкіна («Слуга Народу»), Сергій Алєксєєв («Європейська солідарність») та Руслан Князевич («Європейська солідарність»).

 

Нагадаємо, у вівторок, 29 жовтня, видання "Голос України" опублікувало законопроект №1035-2 про позбавлення нардепів виплат через прогули.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.