НОВИНИ

Кількість померлих від коронавірусу зросла до 81 людини

Більшість випадків зареєстровано в провінції Хубей.

Унаслідок зараження новим коронавірусом, що спалахнув у Китаї, станом на 27 січня померла вже 81 людина. Про це повідомляє Reuters

 

Загальна кількість підтверджених випадків у Китаї зросла приблизно на 30% - до 2744. Приблизно половина з них - у провінції Хубей, столицею якої є Ухань, де стався перший спалах вірусу. Кількість загиблих від коронавірусу у провінції зросла до 76. 

 

Хоча за межами Китаю було зареєстровано кілька випадків ураження коронавірусом, летальних випадків в інших країнах не було. 

 

Нагадаємо, коронавірус nCoV спалахнув на базарі морепродуктів в Ухані. Ринок було закрито з 1 січня.

 

Випадки захворювання було зареєстровано в Таїланді, Тайвані, Японії, США та Південній Кореї. Також надходять повідомлення про потенційні випадки в Австралії.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини.

 

Як повідомляє Reuters, кількість загиблих від спалаху захворювання становить 18. Водночас раніше ЗМІ повідомляли, що унаслідок коронавірусу померло вже 25 людей.

  

Міністерство охорони здоров’я України офіційно повідомило Держприкордонслужбу про ситуацію з новим коронавірусом.

  

Через епідемію влада Пекіну скасувала всі святкові заходи з нагоди прийдешнього Нового року за місячним календарем.

 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) поки не рекомендує жодних заборон на пересування людей чи переміщення товарів між кордонами через коронавірус.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.