НОВИНИ

Число хворих коронавірусом у світі перевищило 2 тис. осіб

Вже зафіксували 56 смертей

За даними, опублікованими в неділю, понад 2000 людей у всьому світі були заражені новим коронавірусом 2019-nCoV, переважна більшість з них в Китаї. Про це повідомляє Reuters.

 

Наголошується, що вже 56 осіб померли від цієї хвороби. Всі смерті зафіксовані в Китаї.

 

Нагадаємо,  коронавірус nCoV спалахнув на базарі морепродуктів в Ухані. Ринок було закрито з 1 січня.  Раніше всі летальні випадки були в місті Ухань, де в кінці грудня 2019 року зафіксували коронавірус, який незабаром поширився на інші частини Китаю.

 

Випадки захворювання було зареєстровано в Таїланді, Тайвані, Японії, США та Південній Кореї. Також надходять повідомлення про потенційні випадки в Австралії.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини.

 

Як повідомляє Reuters, кількість загиблих від спалаху захворювання становить 18. Водночас раніше ЗМІ повідомляли, що унаслідок коронавірусу померло вже 25 людей.

  

Міністерство охорони здоров’я України офіційно повідомило Держприкордонслужбу про ситуацію з новим коронавірусом.

  

Через епідемію влада Пекіну скасувала всі святкові заходи з нагоди прийдешнього Нового року за місячним календарем.

 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) поки не рекомендує жодних заборон на пересування людей чи переміщення товарів між кордонами через коронавірус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.