НОВИНИ

«Чорноморнафтогаз» заплатив 250 тисяч грн за два гумові надувні човни

ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» за результатами тендеру 27 травня уклав угоду з ТОВ «ТіЕрЕй» на придбання гумових шестимісних човнів у комплекті. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Два човни обійдуться компанії у 251,52 тис., або 125,76 тис. гривень за один човен.

Харківська компанія, заснована Георгієм Зубко та Павлом Зіневичем, має поставити човни на базу виробничо-технічного обслуговування і комплектації «Чорноморнафтогазу» в селі Каменоломня, Лакського району Криму.

У відкритих джерелах є інформація про продаж гумових шестимісних човнів, укомплектованих двигунами, не дорожче 9 тис грн. Між тим «Чорноморнафтогаз» придбав човни по ціні автомобілів Nissan Micra чи Skoda Fabia.

Як повідомлялось, нещодавно ЗМІ повідомили, що у березні «Чорноморнафтогаз» придбав сінгапурську бурову установку за завищеною на $150 млн ціною через британську фірму, яка перемогла у тендері.

Ціна установки у першого продавця складала $248,5 мільйонів, але «Чорноморнафтогаз» придбав її за $400 мільйонів.

Згодом, міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко розцінив оприлюднення цієї інформації, як чиєсь замовлення, і пообіцяв залучити СБУ до з’ясування особи замовника.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада скасувала обов'язкове узгодження здійснення державних закупівель в одного учасника в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі.

Нову редакцію закону «Про здійснення державних закупівель» Рада прийняла 1 червня 2010 року. Однак вже навесні цього року між першим і другим читанням законопроекту № 7532 про внесення змін до закону про держзакупівлі він зазнав настільки значних змін, що до сесійної зали буде виноситися фактично новий законопроект.

Обсяг державних закупівель всіма органами влади та державними підприємствами у 2010 році склав 335 млрд грн - у 2,2 рази більше, ніж у 2009 році (175 млрд грн).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.