НОВИНИ

Deutsche Bahn офіційно заявив про домовленість з Укрзалізницею

Компанія консультуватиме та надаватиме підтримку Українській залізниці з питань підприємницької та технічної діяльності.

Німецький концерн Deutsche Bahn домовився з українською стороною про співпрацю щодо надання підтримки Укрзалізниці. Про це у п'ятницю, 24 січня, повідомила прес-служба концерну.

 

"Україна домовилась про співробітництво з Deutsche Bahn", - йдеться у повідомленні.

 

У ньому конкретизується, що інженерно-консалтингова компанія Deutsche Bahn з питань інфраструктури, мобільності та транспорту - DB Engineering & Consulting – "консультуватиме та надаватиме підтримку Українській залізниці з питань підприємницької та технічної діяльності".

 

22 січня 2020 року в Давосі було підписано відповідну угоду. Подальші деталі співпраці, включаючи участь у питаннях оперативного управління, обговорюються, додали в компанії.

 

Також повідомляється, що на початку лютого 2020 року член правління DB, відповідальний за питання інфраструктури Рональд Пофалла та представники українського уряду підпишуть у Києві меморандум про стратегічне партнерство, в якому будуть визначені подальші деталі співпраці.

 

DB E&C - одна з провідних та найбільших інженерних компаній у транспортному секторі. У компанії працюють близько 5 тис людей з 80 країн.

 

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури 22 січня під час Давоського економічного форуму підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn щодо компанії "Укрзалізниця".

 

Під час форуму прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що німецька компанія нібито керуватиме Укрзалізницею. Однак у Deutsche Bahn спростували відповідну інформацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.