НОВИНИ

США закликали Росію припинити вогонь та вивести війська з Донбасу

США акцентує на справжньому припиненні вогню та припиненні підтримки незаконних збройних формувань.

Сполучені Штати Америки закликають Росію забезпечити справжнє припинення вогню на Донбасі та вивести звідти свої сили. Про це йдеться у відеозверненні аташе з питань армії та оборони Посольства США в Україні полковника Томаса Воффорда. Його оприлюднили на Facebook диппредставництва 24 січня.
 

 Відео записали з нагоди п'ятої річниці обстрілу Маріуполя.
 

 

 

"Сьогодні разом з усіма українцями ми з великим сумом згадуємо жертв зухвалих обстрілів Маріуполя, підконтрольними Росією бойовиками п'ять років тому. Ті хаотичні й жахливі ракетні обстріли, спрямовані проти мирних українців, були частиною нападу сил, підконтрольних Росії, та повним порушенням Мінських угод", - сказав Воффорд.
 

Він зазначив, що сьогодні Росія продовжує розпалювати розпочату нею гуманітарну, економічну та екологічну кризи. Представник посольства США акцентував, що в результаті цього збройного конфлікту вже трагічно загинули понад 13 тисяч українців.
 

 

"Ми закликаємо  Росію забезпечити дотримання справжнього припинення вогню, вивести свої війська, сприяти розформуванню незаконних збройних сил, що діють на сході України, а також поважати міжнародно визнані кордони та суверенітет України. Сполучені Штати твердо стоять на боці народу України", - підкреслив  Томас Воффорд.
 

 

Нагадаємо, 24 січня 2015 року бойовики обстріляли Маріуполь. Вони цілеспрямовано використали зброю знищення проти мирного населення міста. Внаслідок теракту загинули 30 людей, а 97 -  поранені.  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.