НОВИНИ

ВООЗ поки не вводить заборон через китайський коронавірус

Наразі від вірусу померли 25 людей.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) не рекомендує жодних заборон на пересування людей чи переміщення товарів між кордонами через китайський коронавірус. Про це повідомив Укрінформ у четвер, 23 січня, цитуючи голову представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхта під час брифінгу.

 

«ВООЗ не рекомендує жодних заборон для переміщення товарів або людей між кордонами і для міжнародної торгівлі», - сказав Хабіхт, зазначивши, що в кожній країні діють міжнародні медико-санітарні правила, за якими країна зобов’язана відзвітувати до ВООЗ про будь-який випадок захворювання, незалежно від того, підтверджений він чи ні.

 

Як зазначається, зараз надзвичайний комітет ВООЗ проводить засідання. О 21:00 відбудеться онлайн-брифінг. Як розповів заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, на брифінгу буде озвучено, чи рекомендуватиме ВООЗ припинити пересування людей і товарів через кордони.

 

Нагадаємо: коронавірус nCoV спалахнув на базарі морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей). Ринок було закрито з 1 січня.

 

Випадки захворювання було зареєстровано в Таїланді, Тайвані, Японії, США та Південній Кореї. Також надходять повідомлення про потенційні випадки в Австралії.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини.

  

Міністерство охорони здоров’я України офіційно повідомило Держприкордонслужбу про ситуацію з новим коронавірусом.

 

Наразі унаслідок коронавірусу померло вже 25 людей. Ще зафіксовані 616 випадків зараження. 

 

Через епідемію влада Пекіну скасувала всі святкові заходи з нагоди прийдешнього Нового року за місячним календарем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.