НОВИНИ

Британська поліція пообіцяла прибрати тризуб із антитерористичного посібника

Правоохоронці пояснили, чому український символ з'явився у довіднику.

У Департаменті поліції Великої Британії з протидії тероризму заявили, що вирішили прибрати тризуб із антитерористичного довідника знаків та символів. Про це йдеться у заяві британської поліції.

 

"Ми зустрілися із представниками МЗС і посольства України та вирішили прибрати український тризуб із довідника знаків та символів", - зазначають у повідомленні. 

 

Правоохоронці додають, що "праворадикальні групи мають історію неправомірного використання держсимволів у своїх емблемах, і тому деякі державні прапори і символіка можуть з'являтися у цьому документі". 

 

Нагадаємо, раніше видання The Guardian опублікувало перелік екстремістської символіки, сформований поліцією Британії. Серед прикладів таких символів було татуювання у вигляді українського тризуба, а також шеврон українського батальйону «Азов». Посібник, підготовлений антитерористичним відділом поліції Британії. Його підготували та поширили в рамках підготовки до програми, аби упіймати потенційних терористів.

 

Із вимогою вилучити тризуб з посібника вже виступило посольство України в Великій Британії.

 

20 січня МЗС України закликало Британію вилучити тризуб з антитерористичного посібника.

 

21 січня уряд Великої Британії заявив, що шкодує про образу України, "заподіяну появою українського тризуба в "наочному посібнику" британської поліції".

 
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.