НОВИНИ

Адвокат Януковича став першим заступником очільниці ДБР

Олександр Бабіков – працівник юридичної фірми Aver Lex, яка захищала інтереси президента-втікача.

Адвокат президента-втікача Віктора Януковича Олександр Бабіков призначений першим заступником очільниці Держбюро розслідувань Ірини Венедіктової. Відповідна інформація з’явилася на сайті відомства.

 

Зауважимо: Олександр Бабіков - працівник юридичної фірми Aver Lex, яка захищала інтереси Януковича. Зокрема, Бабіков складав і підписував процесуальні документи в інтересах Януковича, брав участь в судових засіданнях, оскаржував дії слідчих. Бабіков працював в Aver Lex разом з адвокатами Сердюком В.А., О. Горошинським, Федоренко І.Л. (Горошинський також захищає беркутівців в справі щодо розстрілу на Інститутській).

 

За словами Венедіктової, конкурсна комісія не виявила у Бабікова конфлікту інтересів, оскільки Бабіков нібито не є особистим адвокатом Януковича, а «лише знайомився із матеріалами цієї справи». Поліграф також не виявив перешкод для цієї посади.

 

Згодом Венедіктова заявила, що було вжито всіх заходів для недопущення конфлікту інтересів.

 

На Бабікова буде покладено аудит справ Майдану, коли ДБР їх отримає (наразі ДБР фізично отримало шість справ).

 

Нагадаємо, у ДБР створили підрозділ з розслідування злочинів, скоєних під час Революції Гідності. Генпрокуратура передала до ДБР понад 20 проваджень. Вони стосуються убивств силовиків, злочинної організації Віктора Януковича й так званих суддів Майдану. 

  

24 грудня 2019 року президент Володимир Зеленський підписав зміни до закону про ДБР, яким передбачається переведення до ДБР слідчих і прокурорів, які розслідували в ГПУ справи Майдану.

 

2 січня керівником відділу з розслідування справ Майдану у ДБР було призначено Олександра Буряка. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.