НОВИНИ

Посольство України вимагає від Британії видалити тризуб з антитерористичного посібника

Раніше The Guardian опублікувало перелік екстремістської символіки, сформований поліцією Британії. Серед прикладів таких символів було татуювання у вигляді українського тризуба.

Посольство України вимагає від поліції Британії видалити тризуб, який розмістили у посібнику про боротьбу з тероризмом.Про це повідомляє Посольство України в Британії у Twitter.

 

«Розміщувати тризуб, конституційний національний символ та герб України, у посібнику з протидії екстремізму, виданому антитерористичною поліцією для британських викладачів та медичного персоналу, є вкрай обурливим. Тут немає прийнятних пояснень. Ми вимагаємо видалити тризуб з посібника з офіційними вибаченнями», — значиться у дописі українського посольства.

 

Раніше The Guardian опублікувало перелік екстремістської символіки, сформований поліцією Британії. Серед прикладів таких символів було татуювання у вигляді українського тризуба, а серед переліку угруповань, що сповідують ідею домінування білої раси – шеврон українського батальйону «Азов». Посібник, підготовлений антитерористичним відділом поліції Британії. Його підготували та поширили в рамках підготовки до програми, аби упіймати потенційних терористів.

 

Нагадаємо, 8 травня німецька компанія Adidas видалила зі свого сайту колекцію спортивного одягу із зображенням герба Радянського Союзу і написами USSR (СРСР).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.