НОВИНИ

  ▪   Новини партнерів

ВЕФ у Давосі: CEO Club Ukraine проведе фахову панель про глобальні виклики та цінності, які Україна може запропонувати світові

Цього року у Давос мають приїхати 3000 лідерів з 117 країн. Серед запрошених гостей - президент США, канцлер ФРН, італійський прем'єре, канцлер Австрії. Україну представить президент Володимир Зеленський.

У Швейцарії 21 – 24 січня відбудеться одна з найбільш знакових подій у світі бізнесу, політики та економіки - Всесвітній економічний форум. У ці дні в Давосі зберуться перші особи більшості країн, інвестори, бізнесмени, топ-менеджери.

 

 

Клаус Шваб (Klaus Schwab), засновник і президент Форуму, бачить його як "платформу для спільної роботи суспільства та бізнесу". У час численних криз, конфліктів і економічних проблем важливо відновити віру в стабільний світовий порядок. Шваб  сподівається, що зустрічі в Давосі цьому сприятимуть.

 

Цього року світова і бізнесова еліта світу думатимуть і над проблемами глобалізації. Уперше за піввікову історію економічного форуму в Давосі визначено, що п'ять найбільших світових ризиків є екологічними. Йдеться про кліматичні катастрофи, втрату біорізноманіття та руйнування наземних і водних екосистем.

 

Клаус Шваб  переконаний, бізнесу необхідно думати не тільки про отримання максимального прибутку, а й активно робити внесок у створення більш цілісного та сталого світу.

 

Очікується, що цього року у Давос приїдуть 3000 лідерів з 117 країн. Серед запрошених гостей - президент США Дональд Трамп, канцлер ФРН Ангела Меркель, італійський прем'єр Джузеппе Конте, канцлер Австрії Себастьян Курц. Україну представить президент Володимир Зеленський.

 

Про глобальні виклики, які формують наше майбутнє та разом з тим, можливості, які пропонує Україна, говоритимуть цього року і в Українському домі, який працюватиме в рамках Всесвітнього економічного форуму Давосі.

 

Український Дім  – це центр спілкування та гостинності з низкою глобальних панелей, презентацій. Загальна цьогорічна тема –  "Україна: творчість, інновації, можливості".

 

Вирушає на Всесвітній економічний форум і команда CEO Club Ukraine у складі 39 учасників. Цього року в Давосі відбудеться перша ініційована та організована членами CEO Club панельна дискусія "Ukraine in Europe: strategic economic partnership, now more than ever".

 

Модеруватиме її засновник і президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук.

 

За словами Сергія Гайдайчука, основна ідея панелі – сформувати певний концепт країни, розповісти, що Україна може дати світові. Показати роль і цінність, яку Україна може запропонувати на глобальній арені в економічному і геополітичному розрізі.

 

Про новий етап стратегічного економічного партнерства та ціннісні можливості, котрі пропонує Україна сьогодні, будуть говорити учасники панельної дискусії:

 

  • Андрій Горохов — генеральний директор UMG Investments та член CEO Club.
  • Олена Кошарна — засновник та головний виконавчий директор Horizon Capital.
  • Юлія Ковалів — заступник керівника Офісу Президента України.
  • Ярослав Пригара — головний виконавчий директор компанії Sherp.
  • Jean-Christophe Laloux — генеральний директор та Head of Operations European Investment Bank.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.