НОВИНИ

Посол ЄС пообіцяв, що зміна уряду не вплине на співпрацю України з Євросоюзом

Матті Маасікас сказав, що має гарні відносини з українськими міністрами.

Посл Євросоюзу в Україні Матті Маасікас заявив, що навіть якщо в Україні зміниться уряд, це не вплине на співпрацю і відносини між країною та ЄС. Про це він сказав у коментарі Громадському

 

"Внутрішня політика — це внутрішня політика. І в демократичній державі це має велике значення. Щось може статися буквально за одну ніч. І це є лише підтвердженням життєздатності української демократії", - зазначив Маасікас.

 

Він також додав, що має "гарні робочі відносини" з українським урядом та окремими міністрами. 

 

Нагадаємо, 17 січня стало відомо, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав у відставку.

 

Згідно із ст. 15 Закону "Про Кабінет Міністрів України", прем’єр-міністр має право заявити Верховній Раді про свою відставку. Парламент розглядає питання про його відставку не пізніше ніж на десятий день після надходження відповідної заяви, якщо вона надійшла під час чергової сесії ВР, і не пізніше першого пленарного тижня наступної чергової сесії, якщо така заява надійшла у міжсесійний період.

 

Прем’єр-міністр звільняється з посади з дня прийняття рішення про його відставку на пленарному засіданні Верховної Ради. Прийняття рішення про відставку прем’єр-міністра має наслідком відставку всього складу Кабінету міністрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.