НОВИНИ

Рада обрала нового очільника комітету зовнішньої політки

Мова йде про Олександра Мережка.

Верховна Рада України у п'ятницю, 17 січня, обрала нового главу комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва замість чинного Богдана Яременка. Мова йде про Олександра Мережка. По це повідомляє РБК-Україна.

 

Як зазначається, за відповідний проект постанови проголосували 317 нардепів.

 

 

Раніше Мережко був членом комітету з питань правової політики.

 

"Обрати Мережко Олександра Олександровича - народного депутата України, члена депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" головою комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, увільнивши його від виконання обов’язків члена комітету з питань правової політики", - сказано у тексті постанови.

 

При цьому Яременка увільнили від виконання обов’язків глави цього комітету.

 

Крім того, Володимира В’ятровича обрали членом комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

 

"Обрати В’ятровича Володимира Михайловича - народного депутата України, члена депутатської фракції політичної партії "Європейська солідарність" членом комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики", - сказано у повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше один з інтернет-ресурсів оприлюднив фото із сесійної зали парламенту, на яких народний депутат від фракції «Слуга народу», голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко переписується із користувачами «Сеть знакомств...» та Loveeto. У листуванні йшлося про надання інтимних послуг за гроші. Яременко написав у Facebook, що листування сфабриковане спеціально для журналістів, але згодом видалив цей пост і розмістив вибачення.

 

1 листопада Яременко заявив, що написав заяву про складення повноважень голови Комітету. 5 листопада Верховна Рада не змогла призначити головою комітету народну депутатку "Слуги народу" Єлизавету Ясько.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.