НОВИНИ

Прорив труби біля Ocean Plaza. Прокуратура змінила кваліфікацію у провадженні

Наразі провадження кваліфікують за ч. 1 ст. 275 Кримінального кодексу України.

Прокуратура Києва змінила кваліфікацію у провадженні щодо прориву водопроводу біля ТЦ Ocean Plaza. Про це повідомляє прес-служба прокуратури

 

Наразі провадження кваліфікують за ч. 1 ст. 275 Кримінального кодексу України (Порушення під час розроблення, конструювання, виготовлення чи зберігання промислової продукції правил, що стосуються безпечного її використання, а також порушення під час проектування чи будівництва правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, особою, яка зобов'язана дотримувати таких правил, якщо це створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого).

 

Раніше за фактом події було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 270-1 (Умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства) Кримінального кодексу України.

 

Нагадаємо, у Голосіївському районі Києва увечері 13 січня прорвало тепломережу, унаслідок чого гарячою водою затопило торговельний центр Ocean Plaza і магазин "Ашан". Через аварію постраждало 10 людей. 

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.