НОВИНИ

У МЗС пояснили, як зміняться для українців подорожі до ЄС із 2021 року

Перед поїздкою до країн Євросоюзу необхідно буде отримати дозвіл.

Із 2021 року в Євросоюзі змінюються правила безвізових поїздок для громадян третіх держав, зокрема України. Про це повідомляє Місія України в ЄС

 

ЄС запроваджує Європейську інформаційну систему авторизації подорожей (ETIAS). Через це умови безвізових подорожей зміняться не лише для українців, але й для громадян Великої Британії, Бразилії, США, Японії, Канади, Австралії та інших держав. 

 

З 2021 року перед поїздкою до держав-членів ЄС громадянам України необхідно буде отримати попередній дозвіл на поїздку шляхом подання онлайн-заявки.

 

Видача авторизації на подорож займатиме декілька хвилин у разі відсутності застережень у правоохоронних органів ЄС або елементів, що потребують подальшого вивчення.

 

За кожне звернення заявник повинен буде сплатити комісію в розмірі 7 євро (для осіб, молодших 18 та старших 70 років - безкоштовно). Авторизація буде дійсна впродовж трьох років або до завершення терміну дії проїзного документа, зареєстрованого при поданні заявки.

 

Раніше дослідження показало, що введення безвізового режиму з країнами Євросоюзу істотно вплинув на звички українців подорожувати. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.