НОВИНИ

"Укроборонпром" призначив керівників трьох підприємств

Директорів призначили за результатами відкритого відбору.

У державному концерні “Укроборонпром” за результатами відкритого відбору були призначені генеральні директори на два державні підприємства: Завод імені В.О. ім.Малишева та Завод 410 Цивільної Авіації, а також в компанію “Укрспецекспорт”.

 

  • Генеральним директором ДК “Завод імені В.О. Малишева” став Василь Крилас. Крилас працював на харківських заводах "Електроважмаш", "Харківпродмаш", "Спецмаш Україна", має досвід управління виробничо-господарською діяльністю, організації та контролю виробництва, технічного переозброєння підприємства.

 

  • Генеральним директором ДК “Завод 410 ЦА” став Олексій Попов. Попов закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю “Авіаційні двигуни і енергетичні установки” та отримав управлінську освіту у сфері авіації у Франції (Aerospace Master of Business Administration, Тулуза та “аудитор системи менеджменту якості в аерокосмічній галузі”, Париж). Також він навчався в канадському університеті McGill. Попов працював на різних посадах у вітчизняному підприємстві, що займається виробництвом та розробкою систем керування повітряних і космічних суден.

 

  • Генеральним директором ДК “Укрспецекспорт” став Вадим Ноздря. Ноздря є депутатом Київміськради, де займається житлово-комунальними питаннями. До призначення управляв активами міжнародної групи компаній в Україні, займався проектами злиття та поглинання. Із червня 2017 року очолював львівський проект будівництва заводу з перероблення твердих побутових відходів, що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку та міжнародними фондами. До того Ноздря п’ять років працював у компанії “Укрспецекспорт”, де забезпечував виконання зовнішньоекономічних контрактів на постачання та ремонт техніки.

 

Нагадаємо, підприємства Укроборонпрому достроково передали державним замовникам всю авіаційну техніку, ремонт якої був передбачений замовленнями 2019 року.

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.