НОВИНИ

Російський корабель збирав дані під час української операції на Приазовському напрямку

У підрозділах Об'єднаних сил тривають заходи з протидії розвідувальної і диверсійної діяльності з боку російських спецслужб.

Корабель берегової охорони ФСБ Росії збирав розвідувальні дані під час української операції на Приазовському напрямку. Про це повідомляє у середу, 8 січня, повідомив прес-центр штабу ООС.

 

Як зазначається, у підрозділах Об'єднаних сил, які беруть участь в операції на Приазовському напрямку, тривають заходи з протидії розвідувальної і диверсійної діяльності з боку російських спецслужб.

 

Так, під час планової роботи по освітленню підводного і надводної обстановки вертольотом Морської авіаційної бригади на дистанції близько 10 морських миль був виявлений корабель берегової охорони ФСБ Росії, який здійснював збір розвідувальних даних.

 

За наявною інформацією, після декількох обльотів над акваторією якірної стоянки, морські авіатори змусили екіпаж російського корабля відійти від українського берега на відповідну відстань.

 

Нагадаємо, на тимчасово окуповані території Донбасу прибули зведені мобільні снайперські групи, інтенсивна підготовка яких здійснювалась під керівництвом російських кадрових офіцерів наприкінці грудня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.