НОВИНИ

The Economist про президентську кампанію в США: Це будуть огидні вибори

Трамп не може розширити свою велику й переважно білу меншину виборців, а його опоненти, ймовірно, не можуть її сильно ослабити.

Майбутні вибори в США будуть огидними, вони можуть розпалити найжахливіше політичне насильство в Америці з часів війни у В'єтнамі. Про це пише The Economist у спільному з "Українським тижнем" проекті "Світ у 2020".

 

Тим не менш, зауважує видання, порівняно мало виборців насправді уляжуть апокаліптичній риториці, яку вони чують. Конкуруючі блоки виборців чітко закріплені. Трамп не може розширити свою велику й переважно білу меншину виборців, а його опоненти, ймовірно, не можуть її сильно ослабити. Долю виборів буде вирішено в півдесятці конкуруючих штатів.

 

«Навіть якщо Трамп переможе, так вирішить менша частина народного голосування. Його шанси на переобрання залежать від того, чи він пройде той самий звивистий шлях до отримання більшості від виборчих колегій, який пройшов 2016-го: через Флориду та Огайо (де він знову виграє в 2020) та тріо штатів колишнього Індустріального поясу, які раніше були демократичними й підтримку яких цього разу йому буде важче завоювати», - йдеться в матеріалі.

 

Можна очікувати, пише The Economist, що Мічиган і Пенсильванія повернуться до демократів. Це зробить Вісконсин, що є «білішим» і консервативнішим, найбільш спірним штатом у країні.

 

  • Журнал «Український тиждень» десятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.