НОВИНИ

The Economist: Якщо Ердоґан і далі заграватиме з Росією, турки потерпатимуть від санкцій США

Найбільшим занепокоєнням будуть непередбачувані наслідки останніх подій на війні в сусідній Сирії.

Якщо президент Туреччини Реджеп Ердоґан і далі заграватиме з Росією, турки потерпатимуть від американських санкцій. Про це пише The Economist у спільному з "Українським тижнем" проекті "Світ у 2020".

 

«Найбільшим занепокоєнням будуть непередбачувані наслідки останніх подій на війні в сусідній Сирії. На північному сході Сирії Туреччина пішла в наступ проти курдів, яких підтримували США, спричинивши дипломатичну кризу з американцями й отримавши санкції від кількох європейських країн. Невдовзі Туреччині, може, доведеться давати раду із хвилею біженців із північного заходу Сирії», – йдеться в матеріалі.

 

The Economist зауважує, що там угода про припинення бойових дій, що Ердоґан залагодив із Росією, наближається до краху. Десяткам тисяч ісламістських повстанців, плюс 3 млн цивільних загрожують обстріли від росіян і режиму.

 

  • Журнал «Український тиждень» десятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.