НОВИНИ

The Economist: У Республіканській партії США щось подібне до культу особи

Це гарантуватиме, що спроба демократів досягти імпічменту президента через його спроби взяти під контроль зовнішню політику під час перевиборів зазнають невдачі в Сенаті.

Республіканці, більшість яких чотири роки тому з підозрою поглядали на президента США Дональда Трампа, нині повністю його підтримують. Партія Лінкольна стала схожою на культ особи: її обрані представники оцінюються ступенем відданості пану Трампу. Про це пише The Economist у спільному з "Українським тижнем" проекті "Світ у 2020".

 

Зауважується, що це гарантуватиме, що спроба демократів досягти імпічменту президента через його спроби взяти під контроль зовнішню політику під час перевиборів зазнають невдачі в Сенаті. Поки більшість сенаторів-республіканців погоджується й водночас відчуває огиду до того, що Трамп натиснув на президента України, аби той провів розслідування у справі Джо Байдена, можливого конкурента по виборах, більшості виборців-республіканців на це начхати.

 

«І те, що Трамп визнає, нібито робить більшість із того, в чому його звинувачують (він просто каже, що в цьому нічого поганого немає), доводить: навряд чи це зміниться. У цьому скандалі про імпічмент немає кращих доказів, ніж акаунт президента у Twitter, який так подобається його прихильникам», - йдеться в матеріалі.

 

  • Журнал «Український тиждень» десятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.