НОВИНИ

Зеленський прокоментував звільнення екс-беркутівців в рамках обміну полоненими

Також він Зеленський відреагував на відмову затриманих повертатись в ОРДЛО

Президент Володимир Зеленський прокоментував звільнення екс-беркутівців в рамках обміну полоненими. Про це він розповів під час брифінгу.

 

"П'ять беркутівців не такі як наші непогано жили ці п'ять років. Справа площі і закінчимо. Якби залишили беркутівців, вони б отримали 5-6 років. я б віддав 100 беркутівців і повернув би одного героя », - сказав він.

 

Також президент України Володимир Зеленський відреагував на відмову затриманих повертатись в ОРДЛО в рамках обміну полоненими.

 

Зеленський додав, що у деяких уже закінчується термін відбування покарання і вони хочуть лишитись в Україні.

 

"Дехто з них - вони були у цьому списку. Дехто з них вже звільняються у лютому, а дехто у березні. Вони хочуть бути в Україні. Їх термін вже закінчився. Дехто з них повернуться за грати. Це їх вибір", - зазначив президент.

 

У свою чергу, представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Валерія Лутковська повідомила, що близько 30 осіб відмовились брати участь в обміні.

 

"17 осіб відмовились переїжджати на територію ОРДЛО. Крім того, є ще близько 30 осіб, які відмовились брати участь в обміні", - додала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.