НОВИНИ

Справа про розстріли на Інститутській. Частина прокурорів залишили засідання через дії Рябошапки

Натомість до розгляду долучився ще один новий прокурор
Апеляційний суд Києва продовжив розгляд справи про запобіжний захід п'ятьом ''беркутівцям'', обвинуваченим у розстрілах людей в Києві у 2014-му. Про це повідомляє спеціальний кореспондент Тижня Андрій Голуб.
 
Суд мав початися о 10:00, але розпочався із затримкою майже на годину. У порівнянні з попереднім днем в суді змогли налагодити відео-зв'язок із колегами в інших містах для забезпечення присутності потерпілих, які не змогли дістатися Києва.
 
Окрім того, у залі присутні двоє нових прокурорів. Генеральний прокурор Руслан Рябошапка додав до призначених учора прокурорів Куцого, Шевеленка та Суботіна четвертого прокурора Мазепіну. 
 
Попередня група прокурорів у складі Донського, Земскова, Сімонова та Малашич визнали втрату повноважень і залишили засідання.
 
''На мою думку новопризначені прокурори не готові до цієї справи, вони не зверталися до нас по документи, вчора їхня позиція в процесі розходилася з нашою... Тому в мене є підозра з приводу того, що сьогодні тут відбуватиметься'' - заявив прокурор Донський при виході з зали суду у відповідь на питання, чи згоден він із тим, що прокурорів змінили для звільнення з-під варти беркутівців і видачі їх Росії для обміну.
 
Нагадаємо, раніше 27 грудня адвокат потерпілих Олена Сторожук заявила відвід головуючій судді Маргариті Васильєвій у справі про апеляцію на запобіжний захід екс-"беркутівцям", обвинуваченим у розстрілах на Інститутській у 2014 році. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.