НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

Справа про розстріли на Інститутській. Суд оголосив перерву

Це сталося після прохання одного із обвинувачених беркутівців залишити суд через умови домашнього арешту.

Київський апеляційний суд  у справі щодо розгляду апеляційних скарг у кримінальному провадженні відносно колишніх "беркутівців"  оголосив перерву до 10.00 суботи, 28 грудня. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

 

Це сталося після прохання одного із обвинувачених беркутівців залишити суд через умови  домашнього арешту. Перед цим суд відмовив потерпілим у задоволенні заяви про відвід головуючої судді Маргарити Васильєвої.

 

Після завершення перерви присутній на засіданні обвинувачений Сергій Тамтура попросив дозволу залишити залу суду і продовжити розгляд за його відсутності. Тамтура і його захисники мотивували це тим, що у разі особистої присутності він порушить умови запобіжного заходу (Тамтура під домашнім арештом з 22:00 до 08:00).

 

Частина прокурорів, які працювали у справі раніше сьогоднішнього засідання, виступили проти, потерпілі та їхні адвокати попросили оголосити перерву до ранку для забезпечення присутності Тамтури.

 

Суддя погодилася з цими доводами і оголосила перерву до ранку.

 

Нагадаємо, раніше 27 грудня адвокат потерпілих Олена Сторожук заявила відвід головуючій судді Маргариті Васильєвій у справі про апеляцію на запобіжний захід екс-"беркутівцям", обвинуваченим у розстрілах на Інститутській у 2014 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.