НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Суд у справі апеляцій екс-"беркутівців" пішов на перерву

Головуюча суддя Маргарита Васильєва ухвалила роздати прокурорам і потерпілим копії скарг і оголисила перерву до 16:00.

У п'ятницю, 27 грудня, суд у справі апеляційних скарг колишніх "беркутівців" щодо продовження запобіжних заходів пішов на перерву до 16:00. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

 

Після початку судового засідання представники потерпілих попросили суд перенести засідання на інший день. Так, адвокат Євгенія Закревська заявила, що дізналася про засідання за 16 годин до його початку.

 

За її словами, за цей час вона навіть не встигла повідомити усіх потерпілих (26 осіб) про суд. А оскільки вони хочуть бути присутніми на засіданні, однак не всі проживають в Києві, потрібен був час, щоб придбати квитки і приїхати. 

 

Окрім того, прокуратура разом з представнками потерпілих заявили, що вони не отримували апеляційних скарг колишніх "беркутівців". Відтак, їм потрібен час на ознайомлення з документами.

 

Кореспондент Тижня зазначив, що головуюча суддя Маргарита Васильєва після нетривалої перерви ухвалила роздати прокурорам і потерпілим копії скарг і оголисила перерву до 16:00.

 

Нагадаємо, раніше у ЗМІ поширювалась інформація про те, що "беркутівців" готують до обміну утримуваними особами.

 

Родичі Героїв Небесної сотні виступили із заявою до президента Володимира Зеленського, у якій закликали не звільняти у рамках обміну підсудних у справі розстрілу Майдану. Мова йде про Сергія Тамтуру, Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олега Янішевського та Олександра Маринченка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.