НОВИНИ

Die Welt: Європа досі в полоні застарілого мислення, яке складається з людей і машин

Натомість їй слід задуматися над інтегрованими ринками, регулюванням конкуренції платформ-монополістів, великими європейськими бюджетами та проектами розвитку, скороченням субсидіарності.

Європа досі в полоні застарілого мислення, яке складається з людей і машин. Політично вона застрягла у віджилій парадигмі індустріально-соціальної ринкової економіки й досі не зважає на виклики глобальних мереж даних із квазімонопольним становищем. Про це пише німецьке видання Die Welt.

 

«Коли ми думаємо про ініціативи для технологій чи зростання, передовсім мова має йти не про захист даних (іноді виникає таке враження), а про докорінний перехід до створення вартості, до позитивної індустріальної політики. А ще про те, що все це аж ніяк не гра з нульовою сумою, вона покликана зберегти нашу індустрію та достаток. Бо Європа досі в полоні застарілого мислення, яке складається з людей і машин. Політично вона застрягла у віджилій парадигмі індустріально-соціальної ринкової економіки й досі не зважає на виклики глобальних мереж даних із квазімонопольним становищем», - ідеться в матеріалі.

 

Видання зауважує, що натомість Європі слід задуматися над інтегрованими ринками, регулюванням конкуренції платформ-монополістів, великими європейськими (а не національними) бюджетами та проектами розвитку, скороченням субсидіарності.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.