НОВИНИ

В МЗС прокоментували заяви Путіна щодо «споконвічних російських територій»

У відомстві запропонували звернутися до історії.

У Міністерстві закордонних справ України відповіли на заяву президента РФ Владіміра Путіна про те, що схід України – це нібито «споконвічно російські території». Відповідну заяву зробив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар під час ранкового засідання Верховної Ради у п’ятницю, 20 грудня.

 

«Ми однозначно засуджуємо будь-які спроби РФ зазіхати на територіальну цілісність України.. Ми однозначно це засуджуємо, жоден наратив Путіна і ніякі його видумки не будуть працювати для нас. Більше того, давайте звернемося в історію, хто кому належав? Колись, свого часу, Москва була підпорядкована Києву. Тож давайте говорити про коріння, а не про наслідки», - сказав він, додавши, що офіційну заяву МЗС буде оприлюднено пізніше.

 

Нагадаємо, 19 грудня на прес-конференції, відповідаючи на запитання про ставлення до Володимира Леніна, Путін заявив, що все Причорномор'я і східна частина України – це «споконвічно російські території» і що «це все спадщина державного будівництва Володимира Ілліча Леніна, і ми з цим розбираємося».

 

Зауважимо, 9 грудня на «нормандському» саміті в Парижі Путін та президент Володимир Зеленський вперше зустрілися особисто. Путін заявив, що перемовинами задоволений.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.