НОВИНИ

Суд переніс розгляд справи щодо скасування націоналізації ПриватБанку

Справу відклали до остаточного рішення суду щодо визнання Суркісів пов’язаними з ПриватБанком особами та обміну їхніх вкладів у ПриватБанку на акції.

Шостий апеляційний адміністративний суд переніс розгляд справи щодо оскарження рішення Окружного адміністративного суду від 18 квітня 2019 року про скасування націоналізації ПриватБанку. Про це  у четвер, 19 грудня, повідомив начальник департаменту управління претензійно-позовної роботи НБУ Віктор Григорчук, повідомляє Укрінформ.

 

"(Судом вирішено - ред.) про зупинення провадження у цій справі до набрання законної сили рішення за позовом родини Суркісів до Національного банку, яка зараз розглядається Великою палатою Верховного суду. Розгляд цієї справи призначено на 31 січня 2020 року. Після винесення рішення судом у цій справі буде продовжено розгляд справи щодо скасування націоналізації", - сказав Григорчук.

 

Він зазначив, що рішення відклали до остаточного рішення Верховного суду по справі щодо визнання родини Суркісів пов’язаними з ПриватБанком особами та обміну їхніх вкладів у ПриватБанку на акції. Ця процедура відбулася в межах націоналізації ПриватБанку у 2016 році. Розгляд цієї справи заплановано на 31 січня 2020 року.

 

"Після того, як суд ухвалить рішення по справі Суркісів - буде відновлено провадження по цій справі", - сказав Григорчук.

 

Як повідомлялося, колишні власники компанії "ПриватБанк" Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та їхні компанії виплатили фінустанові понад 10 млн англійських фунтів судових витрат за рішенням Лондонського апеляційного суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.