НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

Посол Франції: Виникає потреба щодо уточнення деяких положень Мінських угод

Водночас мінські домовленості лишаються без альтернативною базою для врегулювання ситуації на Донбасі.

Наразі немає кращої альтернативи мінському процесу та Нормандському формату, водночас відсутня чіткість щодо послідовності виконання тих чи інших аспектів міських домовленостей, тому виникає потреба щодо уточнення деяких положень. Про це 19 грудня в Києві заявив посол Франції Етьєн де Понсен, передає кореспондент Тижня.

 

«Зараз обговорюються саме ці речі - треба досягнути згоди щодо послідовності. Мінські домовленості лишаються без альтернативною базою для врегулювання. Не йдеться про заміну Мінських домовленостей, але виникає потреба щодо уточнення деяких положень. Актуалізації», - сказав він.

 

За словами посла, потрібно вирішити питання, коли мають відбутися вибори: до чи після контролю над кордоном. Водночас зараз пріоритет робиться на гуманітарних та безпекових питаннях, політичні будуть потім.

 

Понсен також наголосив, що замороження конфлікту на Донбасі є небажаним.

 

Крім того він зауважив, що обговорення введення миротворчої місії на Донбасі є передчасним, варто розглянути питання посилення мандату СММ ОБСЄ.

 

Посол висловив сподівання, що попри вчорашню невдачу (Ідеться про зрив зустрічі в тристоронньому форматі, - Ред.), обмін полоненими все ж відбудеться.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.