НОВИНИ

Уряд відкрив Офіс протидії рейдерству

За словами прем’єра Гончарука, «це так званий маленький адміністративний суд».

Уряд відкрив Офіс протидії рейдерству. Про це у середу, 18 грудня, розповів прем'єр-міністр Олексій Гончарук у Facebook.

 

«Щойно ми відкрили Офіс протидії рейдерству. Це так званий маленький адміністративний суд. Кожна людина, чиї права власності порушено, може сюди звернутися», - йдеться в повідомленні.

 

За словами Гончарука, станом на сьогодні припинилося системне рейдерство. Він також зазначив, що за три місяці з 1404 скарг розглянуто і прийнято рішення по 1064 із них, а 368 реєстраторам із заплямованою репутацією заблоковано доступ до реєстрів.

 

Нагадаємо, 4 грудня Верховна Рада ухвалила законопроект №0858 щодо протидії рейдерству. «За» проголосували 362 народних обранців. Відтак, державний реєстр і державний кадастр будуть в автоматичний спосіб обмінюватися інформацією. Також закон зобов’язує оцифрувати усі наявні у Держгеодастрі відомості про раніше видані державні акти та зареєстровані договори оренди і в максимально стислі терміни внести ці дані до кадастру. Крім того, законом вводяться запобіжники щодо підробки документів нотаріального типу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.