НОВИНИ

Кабмін заборонив українцям їздити до РФ за внутрішніми паспортами

З березня 2020 року перетин кордону з РФ буде здійснюватися тільки на підставі закордонного паспорта.

На засіданні в середу, 18 грудня, Кабмін ухвалив рішення, що з 1 березня 2020-го перетин кордону з РФ буде здійснюватися тільки на підставі закордонного паспорта. Це стосуватиметься лише громадян України, що виїжджають з України в РФ. Про це повідомляється на сайті Кабміну.

 

 

Як зазначається, таким чином зменшується час проходження прикордонного контролю кожного громадянина. Для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами.

 

Водночас, при в’їзді українців з РФ в Україну українська Держприкордонслужба здійснюватиме безперешкодний пропуск українців і за внутрішніми паспортами та свідоцтвами про народження.

 

«Рішення уряду передбачає призупинення дії положень угод з Російською Федерацією, укладених ще до початку збройної агресії, які дозволяли перетинати кордон на підставі внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження для осіб до 16 років», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, з пропозицією заборонити українцям їздити до РФ за внутрішніми паспортами 5 грудня виступило Міністерство закордонних справ.

 

Зауважимо: президент Володимир Зеленський заявив, що в тому що, українські громадяни їздять до Росії на заробітки або з інших причин, винна насамперед Україна, а також РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.