НОВИНИ

У Білому домі розглядають дві кандидатури на пост посла США в Україні – Politico

Мова йде про Кіта Дейтона та Філіпа Рікера.

На заміну послу США в Україні Марі Йованович у Білому домі розглядають кандидатуру генерала-лейтенанта у відставці Кіта Дейтона. Про це пише Politico у понеділок, 16 грудня.

 

«Серед тих, кого вважають здатними замінити Йованович, - генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, 40-річний ветеран армії, який зараз обіймає посаду директора Європейського центру досліджень безпеки в Німеччині Джорджа Маршалла, що пов’язаний з Пентагоном», - йдеться в повідомленні.

 

Наголошується, що кандидатура Дейтона подобається президенту США Дональду Трампу, а колишній генерал «готовий взяти на себе роботу».

 

Відповідно до його біографії, він «відповідає за організацію курсів для резидентів, інформаційно-пропагандистських програм і за створення міжнародної та міжвідомчої мережі з 14 тисяч урядовців з 156 країн в області вивчення міжнародної безпеки, оборони і закордонних справ».

 

У листопаді 2018 року міністр оборони Джеймс Меттіс призначив Дейтона на посаду старшого радника з питань оборони США в Україні.

 

Також зазначається, що «правдоподібним» кандидатом на посаду є виконувач обов'язків держсекретаря з питань Європи та Євразії Філіп Рікер.

 

Нагадаємо, зараз головним дипломатом посольства США в Києві є повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

 

Як повідомлялося, Україна отримала агреман на призначення Володимира Єльченка послом у США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.