НОВИНИ

Зінкевич оприлюднила алібі Дугарь на момент убивства Шеремета

Жінка перебувала в зоні АТО з 3 червня по 26 вересня 2016 року.

У четвер, 12 грудня, ветеранка Яна Зінкевич оприлюднила довідку про те, що підозрювана у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета військовослужбовиця ЗСУ Яна Дугарь була в зоні АТО на момент злочину. Про це Зінкевич написала у Facebook і додала знімок довідки.

 

У документі зазначається, шо Дугарь перебувала в зоні АТО з 3 червня по 26 вересня 2016 року.

 

 

Нагадаємо, Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівниці «Української правди» Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб). У СБУ озвучили основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.

 

12 грудня 2019 року Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі. підозрюються нами у виконанні вбивства Павла Шеремета.

 

Окрім Дугарь, як підозрювані у справі фігурують волонтерка та лікарка Юлія Кузьменко, музикант та військовий Андрій Антоненко, добровольці Владислав та Інна Грищенки.

 

За версією правоохоронців, особа чоловічої статі, що бере участь в закладанні вибухового пристрою під авто Шеремета  – це Антоненко. Особа жіночої статі, яка закладала вибухівку – це Юлія Кузьменко. Яна Дугарь потрапила на камери і її ідентифікували як людину, яка знімала авто Шеремета до закладання вибухівки.  За версією правоохоронців, основний мотив вбивства – дестабілізація ситуації в державі шляхом вбивства відомої особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.