НОВИНИ

InformNapalm знайшли фотодокази використання російських комплексів РЕБ на Донбасі

Окупанти намагалися заховати станції під маскувальними сітками.

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm знайшла фотодокази використання російських новітніх систем радіоелектронної боротьби (РЕБ) на Донбасі. Про це повідомляється на сайті InformNapalm у середу, 11 грудня.

 

«До редакції InformNapalm надійшли нові унікальні фотосвідчення. Надані матеріали підтверджують, що Російська Федерація продовжує активне залучення своїх військових комплексів, сил та засобів для продовження війни проти України і окупації частини української території», - йдеться в повідомленні.

 

 

Аналітики InformNapalm порівняли фото із вказаними зразками російської техніки і підтверджують, що з високим ступенем вірогідності саме станції РЕБ Р-330Ж «Житель», Р-934 та РБ-636 «Свет-КУ» вчергове були помічені на Донбасі.

 

 

«Хоча російські військові і намагалися їх заховати під маскувальними сітками, але характерні елементи станцій все рівно виказали їх перебування», - ідеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, за останні п’ять років російської агресії на Донбасі волонтери виявили і розкрили факти використання 50 зразків унікального озброєння та техніки, яка належала ЗС РФ та постачалась з Росії. Значна частина – це зразки станцій РЕР та РЕБ:  Р-330Ж «Житель», Р-378Б «Борисоглібськ-2», «Торн», Р-381Т2 «Таран», РБ-341В «Леєр-3», Р-934УМ, СПР-2М «Ртуть-БМ», РБ-636АМ2 «Світ-КУ», 1РЛ243 «Рубікон» та інші.  Періодично спостерігачі СММ ОБСЄ на Донбасі також фіксують у своїх звітах наявність на окупованих територіях російських станцій РЕБ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.