НОВИНИ

  ▪   Алла Лазарева

Зеленський прибув до Єлисейського палацу

Президент України приїхав до резиденції президента Франції першим.

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 9 грудня, прибув до Єлисейського палацу в Парижі на саміт «нормандської четвірки». Про це з Франції повідомила власна кореспондентка Тижня Алла Лазарева.

 

 

Вона зауважила, що Зеленський прибув до резиденції президента Французской республики першим. Його там зустрів Еммануель Макрон.

 

 

Як відомо, зустріч у “нормандському форматі” - саміт лідерів України, РФ, Франції та Німеччини щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Зеленський заявив, що на "нормандській зустрічі" порушить питання про конкретні терміни деокупації Донбасу, повернення заручників, вирішення безпекової ситуації та місцеві вибори.

 

Прибуття лідерів до Єлисейського палацу в Парижі заплановане на 15:55 за Києвом. Зустріч президента Зеленського з президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном має відбутися о 15:05. Потім – о 15:30 Зеленський зустрінеться з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Зустріч лідерів запланована на 16:00. О 18:45 має відбутися зустріч лідерів «нормандської четвірки»  з представниками ЗМІ.

 

Після саміту Зеленський проведе зустріч із президентом Російської Федерації Владіміром Путіним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.