НОВИНИ

Опитування показало, мешканці яких міст найбільше незадоволені курсом України

Дослідження проводилося серед обласних центрів та населених пунктів, де тимчасово знаходяться облдержадміністрації Луганської і Донецької областей.

57% опитаних мешканців Сєвєродонецька вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку. Про це свідчать результати соціологічного дослідження групи "Рейтинг", оприлюднені 9 грудня.

 

Лише 30% опитаних мешканців міста задоволені курсом України. На другому місці - Київ, у якому курсом держави задоволені 38% учасників опитування. 

 

Найбільше задоволених тим, як ідуть справи в Україні, у Луцьку (62%), Дніпрі та Кропивницькому (по 61%).

 

 

Також дослідження показало, що найменше задоволені тим. як справи йдуть у їхньому місті, мешканці Херсона, Сєвєродонецька, Полтави та Миколаєва. Найбільше мешканців задоволені справами міста у Чернігові, Вінниці, Івано-Франківську та Хмельницькому. 

 

 

Дослідження проводилося з 6 вересня до 10 жовтня у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19 200 опитаних, за допомогою інтерв'ю вдома в респондентів.

 

Раніше опитування показало, що лише 20% опитаних українців вважають, що на окупованих Росією частинах Донецької та Луганської областей потрібно якнайшвидше провести місцеві вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.