НОВИНИ

Окупанти запланували спецоперацію з людськими жертвами

Інформаційні ресурси бойовиків опублікували матеріали про начебто заплановану вогневу провокацію напередодні зустрічі в Нормандському форматі у Парижі.

Окупанти запланували спецоперацію з людськими жертвами в Україні. Про це повідомляє Армія Інформ.

 

Позавчора, 6 грудня 2019 року різні ресурси окупантів опублікували матеріал про начебто заплановану вогневу провокацію напередодні зустрічі в Нормандському форматі у Парижі. Відповідно до повідомлень окупантів, місцем здійснення провокації повинна стати ділянка фронту, яку захищають воїни Окремої механізованої бригади Збройних сил України. Подаємо посилання на один з таких ресурсів, традиційний інформаційний смітник, через який проводять свої акції російські пропагандисти – сайт «антимайдан»:

 

Крім того, були поширені чутки про провокації росіян, які плануються на ділянці ОМБр, що дійшли і до патріотично налаштованих мирних мешканців тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської області. Вірогідніше за все – це етап інформаційної підготовки окупантів до операції, яку вони планують.

 

Цього ж та наступного дня – 6 і 7 грудня 2019 року, починають масово тиражуватися різними напівофіційними ресурсами повідомлення так званого міністерства державної безпеки підконтрольної РФ терористичної організації «ЛНР» про закриття пункту пропуску «Довжанський» в ніч з 8 на 9 грудня у період з 00 годин 00 хвилин до 03 години ранку 9 грудня.

 

Закривати пункт пропуску між РФ і тимчасово окупованою територією України в нічний період немає абсолютно ніякого сенсу. Адже представники другого армійського корпусу Збройних сил Російської Федерації та інші військові злочинці, названі російськими пропагандистами «народними міліціями ЛНР/ДНР», встановили комендантський час. Жоден цивільний в принципі не може перетнути російсько-українського державного кордону серед ночі у цьому місці.

 

Мета дій так званого «МДБ» стає абсолютно зрозумілою, якщо взяти до уваги іншу інформацію: на тимчасово окуповану територію України з РФ прямує терористична бойова група з важким озброєнням і технікою. Прямує, щоби десь постріляти, підірвати, вбити людей на тимчасово окупованій території Луганської чи Донецької області, відзняти сюжет і втекти назад на територію РФ.

 

Українські військові попереджають і застерігають російських бойовиків-терористів від виконання злочинного наказу кремлівських військових злочинців. При будь-яких спробах здійснення вогневої провокації-теракту російськими окупантами воїни ОС будуть діяти у відповідності до Законодавства України. Наші захисники готові до будь-якого розвитку ситуації. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.