НОВИНИ

Милованов заявив про звільнення керівників п’ятьох підприємств Укрспирту

За словами міністра, наразі завершуються аудити в концерні та ДП “Укрспирт”, які свідчать про неприбутковість підприємств.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов у п'ятницю, 29 листопада, заявив про звільнення п'яти керівників регіональних підприємств державного підприємства “Укрспирт”. Про це міністр написав у Facebook.

 

“28 листопада за порушення порядку ведення виробничої діяльності на місцях звільнено керівників: Артемівського МПД (місце проведення діяльності — ред.), Липницького МПД, Новоборовицького МПД, Рава-Руського МПД. Сьогодні звільнився з посади т.в.о. керівника Борокського місця провадження діяльності та зберігання спирту”, - написав Милованов.

 

За його словами, наразі завершуються аудити в концерні та ДП “Укрспирт”, які свідчать про неприбутковість підприємств, які ще й завдають шкоди державі.

 

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на засіданні 23 жовтня звільнив голову Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапу, виконувача обов’язків директора ДП “Укрспирт” Юрія Лучечка, та відсторонив від роботи голову правління ПАТ “Аграрний фонд України” Андрія Радченка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.