НОВИНИ

Голова Держспецзв’язку: Під час «русской весны» всю цікаву з міркувань держтаємниці техніку вдалося вивезти з Криму та Донбасу

Деякі зразки передавали через останні відділення відомої служби доставки.

Під час «русской весны» всю техніку, яка цікава з міркувань державної таємниці, вдалося вивезти з Криму та Донбасу, знайшлися патріоти, які її врятували. Про це в інтерв’ю Тижню повідомив голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку) полковником Валентин Петров.

 

«Я спеціально спілкувався з учасниками тих подій, щоб скласти картину того, що відбувалося. Гадаю, про це вже можна говорити, адже минуло п’ять років. Під час «русской весны» всю техніку, яка цікава з міркувань державної таємниці, вдалося вивезти, знайшлися патріоти, які її врятували. Деякі зразки передавали через останні відділення відомої служби доставки», - повідомив він.

 

Водночас, за словами Петрова, станції старого зразка, ще радянські, лишалися, навіть працювали певний час, чим напевно здивували росіян. 

 

«Звичайно, частина кабелів лишилася в землі, але ми перейшли з «міді» (яку подекуди викопували й здавали на металобрухт) на оптоволоконні системи, які значно ускладнюють перехоплення інформації (і нецікаві мародерам)», - розповів голова Держспецзв’язку.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.