НОВИНИ

Рейтинг Зеленського суттєво знизився

Частка тих, хто ставиться до президента негативно, протягом осені зростала з 7% до 19%.

До президента Володимира Зеленського наприкінці листопада 2019 року позитивно ставляться 52% українців, негативно - 19%. Про це свідчать результати опитування КМІС, проведеного 22-25 листопада.

 

 

Як зазначають соціологи, протягом осені частка тих, хто ставиться до Зеленського позитивно, зменшувалась: 73% у вересні, 66% - в жовтні, 64% на початку листопада, 52% - в кінці листопада.

 

Водночас частка тих, хто ставиться до Зеленського негативно, протягом осені зростала: 7% в вересні, 9% в жовтні, 12% на початку листопада, 19% в кінці листопада.

 

Оцінка дій президента України порівняно з початком листопада в кінці місяця погіршилася: на 10 процентних пунктів стало менше тих, хто схвалює його роботу (з 64% до 54%), і на 13 процентних пунктів зросла частка тих, хто не схвалює (з 23% до 36%).

 

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) по в всій Україні за виключенням окупованих Росією територій. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. У ході опитування проведено 1500 інтерв'ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%.

 

Як повідомлялося, 54% опитаних киян позитивно ставляться до президента Володимира Зеленського. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.