НОВИНИ

Заяву Уряду України щодо права визначати частотний ресурс на окупованих Росією територіях підтримали 38 країн

Таким чином держави-члени МСЕ підтвердили територіальну цілісність України, як це визначено у відповідних резолюціях Генеральної асамблеї ООН.

38 країн - 34 країни Європи, а також США, Канада, Австралія та Нова Зеландія - підтримали заяву Уряду України на Всесвітній конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (ВКР-19 МСЕ) щодо суверенного права України визначати частотний і номерний ресурс на своїх територіях, тимчасово окупованих Росією.  Про це 28 листопада повідомила прес-служба Держспецзв’язку.

 

«Таким чином 38 держав-членів МСЕ підтвердили територіальну цілісність України, як це визначено у відповідних резолюціях Генеральної асамблеї ООН, та закликали МСЕ повністю виконувати положення резолюції ГА ООН 68/262 (2014 р.) та не визнавати будь-які зміни статусу АР Крим та м. Севастополь», - ідеться в повідомленні.

 

Зауважується, що заяву було зроблено делегацією Уряду України при підписанні Заключних актів ВКР-19 МСЕ, яка відбулася у м. Шарм-ель-Шейх з 27 жовтня до 22 листопада 2019 року.

 

Нагадаємо, у березні розвідка повідомила, що Росія завозить на окупований Донбас новітні мобільні комплекси зв'язку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.