НОВИНИ

Труба визнав, що голос на записах у Telegram дійсно схожий на його

Провадження щодо встановлення прослушки розслідує Держбюро розслідувань.

У середу, 27 листопада, голова Держбюро розслідувань Роман Труба заявив, що на оприлюднених у Telegram записах розмов голос схожий на його. Про це він сказав в інтерв'ю LB.ua.

 

«Голос схожий. Але чи це мій голос – я не можу сказати. Для цього потрібно провести фоноскопічну експертизу. Голос – схожий на голос директора ДБР Романа Труби, але якщо ми говоримо про ці події (йдеться про суть переговорів на записах – LB), то вони не відбувалися», - сказав Труба, додавши, що в разі експертизи готовий надати зразки голосу.

 

Труба також повідомив, що провадження з встановлення «прослушки» в ДБР розслідує саме Бюро, оскільки це «єдиний орган, який хоче дати відповідь на питання, хто встановив незаконні прослуховуючі пристрої в кабінеті директора».

 

Нагадаємо, раніше у Telegram-каналі «Трубу прорвало» були оприлюднені аудіозаписи з начебто прослуховування Труби, на яких він нібито отримував вказівки від генпрокурора Руслана Рябошапки і керівника Офісу президента Андрія Богдана щодо припинення низки обшуків, а також нібито отримував завдання від президента Володимира Зеленського про відкриття конкретних проваджень. Оприлюднені записи Труба назвав «фейком» і «провокацією». Рябошапка заявив, що правоохоронці проводять перевірки через витоки інформації у Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.